GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Koray Avcı


Koray Avcı çok sevilen canlı performansıyla 24 Haziran akşamı Jolly Joker Adana sahnesinde! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Ayta Sözeri


Ayta Sözeri çok sevilen sahne şovuyla 17 Haziran akşamı Jolly Joker Adana sahnesinde! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Ersay Üner


Ersay Üner 11 Haziran akşamı Jolly Joker Adana sahnesinde! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Gökhan Tepe


Gökhan Tepe 10 Haziran akşamı Jolly Joker Adana sahnesinde! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Dj Ali Taş ile 90'lar Pop Gecesi


Dj Ali Taş ile 90'lar Pop Gecesi 8 Haziran akşamı Jolly Joker Adana sahnesinde! Sınırlı sayıda bir alana bir bedava biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Çılgınlar Kulübü


Yeşim Salkım, Eda Özülkü, Metin Özülkü ve Ferda Anıl Yarkın’dan oluşan “Çılgınlar Kulübü” 4 Haziran Cumartesi akşamı Jolly Joker Adana'da! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Sefo


Sefo 1 Haziran akşamı Jolly Joker Adana sahnesini sallamaya geliyor! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Hüsnü Şenlendirici


Hüsnü Şenlendirici 28 Mayıs akşamı Jolly Joker Adana sahnesinde sevenleriyle buluşacak! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Merve Özbey Tamamen Arabesk


Merve Özbey 27 Mayıs akşamı Jolly Joker Adana sahnesinde sevenleriyle buluşuyor! Sınırlı sayıda avantajlı dönem biletlerini kaçırmayın! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!