GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Pinhani


Yaptığı her albümde sevenlerini kendine bağlayan ve uzun yıllardır pek çok alanda şarkılarını duyduğumuz başarılı grup Pinhani, 14 Şubat akşamı Sevgililer Günü Özel konseriyle JoJo'da! Sevginin her türünü kutlayacağımız konserin biletleri Biletix'te!

Melek Mosso


Canlı performansını izlemeyi çok özlediğimiz isim Melek Mosso 13 Şubat gecesi JoJo'da! Jolly Joker Vadistanbul'dan canlı yayınlanacak performansta enstrümanı ve güçlü sesiyle Melek Mosso sevenleriyle! Biletler Biletix'te!

Şehinşah


Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde tozu dumana katacak isim Şehinşah JoJo'da! 5 Şubat Cuma akşamı yaptığı her şarkı ile milyonlara ulaşan Şehinşah'ın performansını kaçırma! Biletler Biletix'te!

Halil Sezai & DAD'h Band


Halil Sezai sevenlerine müjde JoJo'dan geliyor! DAD'h Band ekibinden Akın Eldes, Demirhan Baylan, Derin Bayhan, Hasan Dağlar gibi önemli isimlerle sahne alacak olan Halil Sezai'nin 30 Ocak Cumartesi gerçekleşecek konserini kaçırmayın! Biletler Biletix'te!

Can Güngör & Köfn


Son yıllarda kendi yazdığı şarkılar ve birçok sanatçı için yaptığı düzenlemelerle dikkat çeken Can Güngör ve Türkiye’de elektronik/dans türünün yükselen ikilisi Salman Tin ve Bilge Kağan Etil’den kurulu KÖFN 29 Ocak akşamı aynı sahnede JoJo'da! Jolly Joker Vadistanbul'dan canlı yayınla gerçekleşecek sıra dışı iş birliği ve müzik dolu geceyi kaçırma! Biletler Biletix'te!

No.1


No.1, konukları İstanbul Trip, Melek Mosso, Rozz Kaliope ve Melis Güven ile sahnenin enerjisini yükseltmeye geliyor! 23 Ocak Cumartesi Jolly Joker Vadistanbul'dan canlı yayınlanacak festival havasındaki bu konseri kaçırma!

Çağan Şengül & Yasir Miy


22 Ocak akşamı sevilen ikili Çağan Şengül & Yasir Miy online konseri ile JoJo'da! Dinlemeyi sevdiğin şarkıları ve sahne performanslarını kaçırmamak için bilet almayı unutma! Biletler Biletix'te!

Yaşlı Amca


17 Ocak Pazar akşamınızı keyifli hale dönüştürecek Yaşlı Amca JoJo'da! Jolly Joker Vadistanbul'dan canlı yayınla gerçekleşecek konserin biletleri Biletix'te!

Ozbi


Yazım biçimi ve anlayışı ile rap’i bir şiir türü olarak yansıtan, kendine has tiyatral üslubu ve canlı performanslarıyla pek çok dinleyiciye hitap eden Ozbi, 15 Ocak Cuma akşamı Jolly Joker Vadistanbul'dan canlı yayınla JoJo'da!