• ANA SAYFA
  • BLOG
  • “Vodafone FreeZone Online Müzik Yarışması: Ünkapanı Edition”
“Vodafone FreeZone Online Müzik Yarışması: Ünkapanı Edition”

Vodafone FreeZone, genç yetenekler için bu yıl üçüncüsünü düzenlediği online müzik yarışmasını gururla sunar! Bu yıl, daha önceki yıllardan farklı bir konsept hazırlandı.  

Vodafone FreeZone, genç yetenekler için bu yıl üçüncüsünü düzenlediği online müzik yarışmasını gururla sunar! Bu yıl, daha önceki yıllardan farklı bir konsept hazırlandı.  

Vodafone Freezone Online Müzik Yarışması: Ünkapanı Edition

Sesine güvenen gençler yarışmaya katılarak, hem single çıkarma şansına hem de Youtube’da seslerini geniş kitlelere duyurmak için gerekli olan desteği alma şansına sahip olacaklar. Mustafa Sandal’ın katılımı ve desteğiyle, sesine güvenen ve müzik kariyerinde önemli bir adım atmayı hedefleyen tüm gençleri “Vodafone Freezone Online Müzik Yarışması: Ünkapanı Edition”a katılmaya davet ediyoruz!

Başvuru Dönemi:

Yarışmaya katılmak isteyen herkes 25 Mart’a kadar #BeniSeçFreezone hashtagiyle performanslarını Instagram, Youtube, Tiktok, Twitter’a yükleyerek yarışmaya başvurabiliyor.

Başvurular arasından Tarık Sezer ve ekibinin seçeceği yetenekli 10 kişi yarışmaya katılmaya hak kazanıyor. Perforsmanlarını sergilerken Mustafa Sandal’dan koçluk alma şansını yakalıyorlar.

Yarı Final Dönemi:

8 Nisan’da yarı finale katılmaya hak kazananlar açıklanıyor!

Yarı finale hak kazanan 10 yarışmacı FreeZone Studyo’da performanslarını gerçekleştirecekler ve bu performanslar oylanmak üzere Vodafone FreeZone Youtube kanalına ve Acunn.com’a yüklenecek. 27 Nisan – 20 Mayıs arasında halk oylaması ile büyük finale kalan 3 kişi belirlenecek.

Final:

Yarışmanın 3 finalisti 22 Mayıs’ta açıklanacak!

Yarışmanın finali 10 Haziran’da Mustafa Sandal’ın katılımıyla gerçekleşirken Vodafone Freezone Youtube kanalından canlı izlenebilecek.

Acun Medya desteğiyle gerçekleşecek olan yarışmanın finalinde canlı oylama ile “Vodafone Freezone Online Müzik Yarışması: Ünkapanı Edition”  ın kazananı belli olacak. Vodafone FreeZone desteği ile, Yarışmayı kazanan kişi single ve klip çıkarma, ayrıca kendi Youtube kanalını açmak için gerekli olan danışmanlığı alma fırsatını kazanacak. Geçtiğimiz 2 senenin kazananları Umur Doma ve Baran Sertkaya’nın GNL ile beraber çıkardıkları singleların Youtube’da izlenmeye devam ettiğini de hatırlatalım!